Barnkalkylator
    BarnkalkylatorProdukter från 11 barn- & babybutiker
    Kalkylator
    BarnguiderOm oss
    VarumärkenTukan Förlag

    Tukan Förlag

    81 produkter från Tukan Förlag – sida 3 av 3.

    PopulärastLägst prisHögst pris
    Tukan Förlag Mini Bluey Bok
    Tukan FörlagTukan Förlag Mini Bluey Bok
    109 kr
    Jollyroom
    Tukan Förlag Gretas Superstora Målarbok
    Tukan FörlagTukan Förlag Gretas Superstora Målarbok
    119 kr
    Jollyroom
    Sagolika Enhörningar Pysselbok Med Klistermärken
    Tukan FörlagSagolika Enhörningar Pysselbok Med Klistermärken
    129 kr
    Jollyroom
    Tukan Förlag Hjulen på bussen Sångbok
    Tukan FörlagTukan Förlag Hjulen på bussen Sångbok
    139 kr
    Jollyroom
    Tukan Förlag Bluey: Skuggland Bok
    Tukan FörlagTukan Förlag Bluey: Skuggland Bok
    109 kr
    Jollyroom
    Teddykompaniet Sjung Med Mig! Huvud, Axlar, Knä Och Tår
    Tukan FörlagTeddykompaniet Sjung Med Mig! Huvud, Axlar, Knä Och Tår
    119 kr
    Jollyroom
    Tukan Förlag Här är Bluey (barnvagnsbok) Bok
    Tukan FörlagTukan Förlag Här är Bluey (barnvagnsbok) Bok
    99 kr
    Jollyroom
    Tukan Förlag Pekbok - Hej mitt lilla småkryp
    Tukan FörlagTukan Förlag Pekbok - Hej mitt lilla småkryp
    139 kr
    Jollyroom
    Tukan Förlag Godnattsagor För Dig Som Är 4 år
    Tukan FörlagTukan Förlag Godnattsagor För Dig Som Är 4 år
    109 kr
    Jollyroom
    ←123
    Barnkalkylator logotypBarnkalkylator

    Räkna ut vad barn kostar – se bidrag, kostnader och planera familjens ekonomi.

    Navigation

    • Kalkylator
    • Barnprodukter
    • Varumärken
    • Barnguider
    • Om oss

    Resurser

    • Försäkringskassan
    • 1177 Vårdguiden
    • Skatteverket

    Information

    • Integritetspolicy
    • Användarvillkor
    • Cookies

    © 2026 barnkalkylator.se. Alla beräkningar är ungefärliga och baserade på genomsnittskostnader i Sverige.